TÜM KATEGORİLER

Web Tasarım

Web Tasarım & Yazılım genel anlamıyla, güncellemeleri kullanıcı tarafından yapılabilen site demektir. Web siteleri gelişmiş programlama dilleri ( php, css, sql,mysql vb.) ve en yüksek kapasiteli veri tabanı kullanılarak yapılmaktadır.Yüksek performansta hız ve erişim kolaylığı sağlayarak statik sitelere oranla çok esnektirler.

 

Güncel olarak yoğun bir şekilde çalışan işletmeler genellikle Özgün web tasarımı tercih etmektedirler.Web tasarımın sağladığı faydalardan olan ; resim ekleme/silme, yazı ekleme/değiştirme, logo yenileme, banner ekleme, sınırsız başlık vb. uygulamaları beraberinde getirmektedir.Sitede değişiklik yapmak isteyen kullanıcının, herhangi bir proğramcılık bilmesine gerek yoktur.

Sürekli olarak web sitesiniz güncellemek isteyenler için ideal bir tasarımdır.Bu anlamda kendi şirketinizin web sitesini kendiniz yönetmektesiniz.

 

Profesyonel Web Tasarımı Nasıl Olmalıdır? 
Profesyonel web tasarımı, dijital ortamda hak ettiği yeri almak isteyen kişi ve kurumların tercihi olup uzmanlarca yapılan çalışmalardır. İşletmeleri çevrimiçi olarak hem güvenilir hem de benzersiz gösterir.

Web sitelerinin öneminin her geçen gün arttığı günümüzde başarılı ve hedefle odaklanmış bir web sitesi için içerik ve tasarım olarak sektöre uygunluk önemlidir. Böylece site sadece ulusal değil uluslararası müşterilere de eşit uzaklıkta olacağından hedef müşteri kitlesi günden güne büyüyecektir. 

7/24 açık bir web sitesi, özellikle bir e-ticaret sitesi ise günün her saatinde satış yapması demektir. Satış ve pazarlama gelirinin artması, reklam ve kampanya giderlerinin düşmesi profesyonel bir web tasarımı ile mümkündür. 

 

Tüm Cihazlarla Uyumluluk (Responsive Web Tasarım)

Dünya genelinde de Türkiye’de de web sitesi trafiklerinin %80 kadarı mobil cihazlardan… Bu demek oluyor ki bir sitenin mobil cihazlarla uyumlu olması gerektiği kaçınılamaz bir gerçek.Kullanıcıların %95’i giriş yaptıkları web sitelerinin mobil uyumlu olmaması durumunda, ilk saniyede sayfalardan çıkış yaptıkları belirtilmektedir.

Yaptığımız tüm web tasarımları, tüm cihazlarla uyumluluk göstermektedir. Kullanıcılarınızın sayfanızda rahatlıkla gezinmelerini sağlamak bizim için önemli. Bu yüzden sayfa geçişleri, içeriklerin izlenmesinde responsive yaklaşımını asla kaybetmiyoruz.

 

Kolay Yönetim Paneli

En çok sorun yaşadığınız konulardan birinin size teslim edilen ( hatta çoğunlukla teslim edilmeyen) yönetim panellerinin karmaşıklığı. Sizler için Kolay Yönetim Paneli yöntemi ile oluşturduğumuz yönetim panelleri ile büyük kolaylık sağlıyoruz. Her kullanıcının bir yazılımcı gibi kolaylıkla müdahale edebileceği kolay sistemler BEKAYAZILIM’da….

 

Web Sitelerinin Avantajları;
* Kullanıcılar tarafından kolaylıkla güncellenebilmesi
* Arama motorlarında daha kolay indexlenmeleri
* İşinizin İnternete Taşınması
* Web Siteniz Sayesinde Birçok Müşteriye Ulaşması
* Ve Daha Birçok Özellik...

 

Elimizde Bulunan Kurumsal Web Tasarım Siteleri İçin TIKLAYINIZ

Elimizde Bulunan E-Ticaret Temaları İçin TIKLAYINIZ

Özel Web Yazılım & Tasarım Teklif için TIKLAYINIZ